od 2020 działamy pod tym szyldem w Starogardzie Gdańskim jako kolektyw artystów inspirując się wzajemnie, organizując warsztaty dla młodzieży i realizując inne artystyczne projekty.

Martyna Pazera

 ur. 5 lipca 1987 roku w Starogardzie Gdańskim. Graficzka, plakacistka, autorka „Legend miejskich” i bloga „mamarak”. Wielokrotna stypendystka w dziedzinie kultury.

W latach 2006-2011 studiowała grafikę w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie. Obroniła dyplom w Pracowni Projektowania Plakatu i Ilustracji profesora Grzegorza Marszałka, otrzymując nagrodę Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za najlepszy dyplom ukończenia studiów wyższych w dyscyplinie sztuk plastycznych roku 2011.

Od 2012 roku współpracuje z organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury. Jej plakaty kulturalne i społeczne wielokrotnie brały udział m.in. w takich wydarzeniach jak: Śląski Festiwali Plakatu „Plakat Fest” w Chorzowie, Międzynarodowe Biennale Plakatu w Lublinie, Roller Poster, BIENNIAL OF POSTER BICeBé w Boliwii, Biennale Plakatu w Katowicach, czy Ecuador Poster Bienal.

Milena Wrońska

ur. 31 stycznia 1983 roku w Malborku. Rysowniczka, ilustratorka, introligatorka.

W roku 2007 obroniła dyplom magistra sztuki na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Koszalińskiej.

W latach 2006-2016 graficzka w agencji reklamowej, a następnie przez 7 lat prowadziła pracownię rękodzielniczą tworząc markę „Introligatorka” równolegle rozwijając swoją pasję jaką jest rysowanie.

Krzysztof Rudek

ur. 2 maja 1971 roku w Szczecinie.